Har du spørsmål eller andre henvendelser?

Du finner oss i Oscarsgate 19, 0352 Oslo.

Vi har åpent alle dager mellom kl. 07:00 – 20:00

Telefon: +47 22 46 49 57

Christoffer Hopstock

Christoffer Hopstock

Fysioterapeut i Oslo

+47 92 85 87 80
christoffer@hopstockhelse.no
Les mer om Christoffer

Stian Holanger

Stian Holanger

Fysioterapeut i Oslo

+47 93 25 36 39
stian@hopstockhelse.no

Les mer om Stian

Randi Bakkegaard

Randi Bakkegaard

Fysioterapeut i Oslo

+47 92 89 27 90
randi@hopstockhelse.no

Les mer om Randi

Ida Kristine Jansen

Ida Kristine Jansen

Fysioterapeut og Ultralyddiagnostikk

 +47 22 46 49 57

idakristine@hopstockhelse.no       Les mer om Ida Kristine

Ada Steffensrud

Ada Steffensrud

Osteopat i Sandvika

+47 95 28 35 23
ada@hopstockhelse.no

Les mer om Ada

Afshin Alizadeh

Afshin Alizadeh

Kiropraktor i Sandvika

+47 91347257
afshin@hopstockhelse.no

Les mer om Afshin

Ida Marie Moberg

Ida Marie Moberg

Manuellterapeut

+47 22 46 49 57
idamarie@hopstockhelse.no

Les mer om Ida Marie

Mathias Gunnerød

Mathias Gunnerød

Kiropraktor i Oslo

+47 97 12 19 52

mathias@hopstockhelse.no


Les mer om Mathias

Trevor Neil

Trevor Neil

Kiropraktor i Sandvika

+47 45 42 08 86
trevor@hopstockhelse.no

Les mer om Trevor

Emilie Hamre Nøvik

Emilie Hamre Nøvik

Fysioterapeut i Oslo og Sandvika

+47 46 52 95 98

emilie@hopstockhelse.no

Les mer om Emilie

Rebekka Riiber

Rebekka Riiber

Osteopat i Sandvika

+47 97 16 70 76
rebekka@hopstockhelse.no

Les mer om Rebekka

Hopstock Helse