Velkommen til Hopstock Helse Oslo!

Vi tilbyr en rekke behandlinger som du trenger! Blant annet fysioterapi, kiropraktor, osteopati, ultralyddiagnostikk, trykkbølgebehandling, muskelterapi og massasje, yoga, treningsterapi og bedriftsmassasje. 

Hopstock Helse Oscarsgate

Du finner oss på:
Oscarsgate 19
0352 Oslo

Åpent alle dager mellom:
07:00 – 20:00

Våre behandlere i oslo

Christoffer Hopstock

Christoffer Hopstock

Fysioterapeut i Oslo

+47 92 85 87 80
christoffer@hopstockhelse.no
Les mer om Christoffer

Stian Holanger

Stian Holanger

Fysioterapeut i Oslo

+47 93 25 36 39
stian@hopstockhelse.no

Les mer om Stian

Randi Bakkegaard

Randi Bakkegaard

Fysioterapeut i Oslo

+47 92 89 27 90
randi@hopstockhelse.no

Les mer om Randi

Mathias Gunnerød

Mathias Gunnerød

Kiropraktor i Oslo

+47 97 12 19 52

mathias@hopstockhelse.no


Les mer om Mathias

Emilie Hamre Nøvik

Emilie Hamre Nøvik

Fysioterapeut i Oslo og Sandvika

+47 46 52 95 98

emilie@hopstockhelse.no

Les mer om Emilie

Kari Liavåg

Kari Liavåg

Fysioterapeut

+47 22 46 49 57

kari@hopstockhelse.no

Ida Marie Moberg

Ida Marie Moberg

Manuellterapeut

+47 22 46 49 57
idamarie@hopstockhelse.no

Les mer om Ida Marie

Ida Kristine Jansen

Ida Kristine Jansen

Fysioterapeut og Ultralyddiagnostikk

 +47 22 46 49 57

idakristine@hopstockhelse.no       Les mer om Ida Kristine

T

Trenger du time på dagen?

Har du akutt smerte? trenger du hjelp akkurat nå? Det fikser vi, bare trykk på knappen under for å bestille!

Vi har kiropraktorvakt

Les mer ved å trykke på knappen

Jeg kommer fra bedrift

Vi tilbyr også behandlinger til bedrifter! Blant annet bedriftsmassasje!

T

Trenger du time på dagen?

Har du akutt smerte? trenger du hjelp akkurat nå? Det fikser vi, bare trykk på knappen under for å bestille!

Vi har kiropraktorvakt

Les mer ved å trykke på knappen

Jeg kommer fra bedrift

Vi tilbyr også behandlinger til bedrifter! Les mer her